We mogen weer muziek maken!
De versoepelingen van 3 maart 2021 houden onder andere in dat georganiseerde jeugdactiviteiten weer mogelijk zijn. Dit betekent dat onze vereniging van jeugdorkesten weer mag gaan repeteren!

Jammer genoeg nog niet voor 18-plussers
Dit is natuurlijk geweldig nieuws, maar nog niet voor alle orkestleden. Jongeren van 18 jaar of ouder mogen namelijk nog niet meerepeteren. We hebben daarom tot onze spijt moeten besluiten dat het hele Symfonieorkest nog niet kan repeteren. Wel gaan we bekijken of we voor orkestleden onder de 18 van dit orkest in kleine groepen muziek kunnen maken als daar animo voor is. 

Repetitietijden
Concreet betekent dit dat vanaf zaterdag 13 maart 2021 de orkesten VBE, JE, JS en JO weer wekelijks kunnen repeteren in het HML. We volgen het Viotta Coronaprotocol dat hier te vinden is. Net als eerder al het geval was, werken we met een deurwacht. Tot onze spijt mogen er geen ouders in de school worden toegelaten. Alleen de dirigent en één begeleider zijn toegestaan. 

orkest tijd locatie
VBE, tutti 15:30-16:45 tekenlokaal
JE, tutti 15:15-17:00 kleine aula
JO, tutti 17:15-19:15 grote aula
JS, tutti 15:00-16:45 grote aula

 

We zijn blij dat een groot deel van de leden van onze vereniging weer muziek kan gaan maken!